Zajęcia Mikołajkowe 2019

W atmosferze świątecznej wykonaliśmy uroczego renifera, wspólnie bawiliśmy się tańcząc. Jak co roku nie mogło zabraknąć bitwy śnieżnej oraz wspólnego kolędowania przy akompaniamencie gitary. W kolejnej części zajęć Prezes Fundacji podsumował miniony rok i wszystkie przedsięwzięcia zrealizowane przez Fundację, a także wyraził podziękowania dla WSZYSTKICH, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w organizacji sobotnich zajęć. Następnie Święty Mikołaj wręczył wszystkim podopiecznym i wolontariuszom upominki. Swoim występem zajęcia uświetniła grupa taneczna ROTAM działająca przy Fundacja RuszSię.

W zajęciach wzięli udział wolontariusze (studenci) z Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie, którzy przygotowali program zajęć Mikołajkowych oraz uczniowie Szkoły Podstawowej w Ładnej w ramach projektu “Wolontariat na TAK-edycja 2019” – projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie dzieciom i podopiecznym Fundacji RuszSię! W tym roku do Klub_Gwiazda na zajęcia mikołajkowe przybyła rekordowa ilość osób. Serdecznie dziękujemy WSZYSTKIM którzy w jakikolwiek sposób pomogli w realizacji Zajęć Świątecznych tj. Pani Agnieszka Schabowska, Pani Katarzyna Schabowska, Pani Elzbieta Chaim, Pani Basia Brudzińska, Pani Marii Potaczek, Pani Marzena Stańczyk, Pani Anna Makowiec, Pani Anna Małysa, Pani Magdalena Urban oraz wszystkim innym, którzy chcieli pozostać anonimowi 😃❤️

Składamy serdeczne podziękowania firmom, które wsparły nas w realizacji zajęć oraz przygotowaniu paczek świątecznych:
Bruk-Bet Inspiracje Ogrodowe
Radio Kraków
Panu Rafał Kuchta – z firmy DVS Elektronika dla Drogownictwa
Piekarnia Ziarno
Klub_Gwiazda

Za wsparcie i promowanie naszych działań dziękujemy Niezależny Serwis Informacyjny KADR!

Życzymy Wam wszystkim Zdrowych i Rodzinnych Świąt Bożego narodzenia, aby życzenia składane przy wigilijnym stole spełniły się z nawiązką. Życzymy Wam i sobie, abyśmy w przyszłym roku spotykali się w większym jeszcze gronie. Spełnienia marzeń, realizacji planów, cudownych doświadczeń i wiele życzliwości oraz wytrwałości w dążeniu do samodzielności. Wszystkiego dobrego!

A już niebawem podsumowanie tegorocznych działań 😁 Jest co podsumowywać