Podsumowanie 1 wyjazdu na granicę

Witajcie! 💙💛

Dzisiaj, po finalizacji naszego tarnowskiego wyjazdu, wraz z krakowskim wyjazdem organizowanym przez Rafał Konopka oraz wszystkimi PRZYJACIÓŁMI, gotowymi nieść pomoc, czas na krótkie podsumowanie.

Część z nas wróciła późno w nocy lub bliżej ranka. Z miejsc w okolicach Krościenka i Przemyśla, udało nam się zabrać wiele potrzebujących rodzin. Wszyscy na miejscu starali się również znajdować miejsca zakwaterowania na terenie Mój Tarnów, Kraków PL, Miasto Mielec.

Za pomoc w Tarnowie, dziękujemy przede wszystkim wszystkim kierowcom i właścicielom samochodów, którzy byli razem z nami. Z Tarnowa wyruszyło łącznie 8 aut, w tym kilka busów, wszyscy zrobili ro z dobroci serca i koszty przejazdu pokryli samodzielnie. Dziękujemy wszystkim tym, którzy przekazali nam rzeczy do zabrania w kierunku granicy! (nie sposób wymienić Was wszystkich z imienia i nazwiska)

JESTEŚCIE CUDOWNI! MACIE OGROMNE SERCA. Jeszcze raz

Ponadto, za pomoc w organizacji, dziękujemy wszystkim, z którymi mieliśmy kontakt, w szczególności Panu Jakub Kwaśny, Panu Prezydentowi Roman Ciepiela, Pani Dyrektor Dorocie Krakowskiej, Panu Dyrektorowi Marcin Pałach, Pani Lidia Jaźwińska.

Decydujemy z naszej stronie o niepublikowaniu wielu zdjęć ze względu na to, że nie wiemy, czy sobie tego życzą osoby na nich umieszczone.

Odpowiadając na pytania o zbiórkę funduszy. Kierowcy jeżdżący na granicę nie pobierają wynagrodzenia za swoją pracę. Jeśli macie ochotę zasilić nas środkami na paliwo do samochodów, publikujemy dane do wpłąt:

Fundacja RuszSię!
Łącki Bank Spółdzielczy
Nr konta: 49 8805 0009 0047 3719 2000 0010Z DOPISKIEM: DAROWIZNA – POMOC UKRAINIE.
Kwota, której nie wykorzystamy, zostanie przekazana na cele wsparcia uchodźców z Ukrainy.